Новини | Новини за жовтень 2017 року:
Науково-практичний семінар «Нова українська школа: основи навчально-дослідницької діяльності»
Науково-практичний семінар «Нова українська школа: основи навчально-дослідницької діяльності»
Адміністрація Біленьківської школи прийняла участь у семінарі «Нова українська школа: основи навчально-дослідницької діяльності», який проводився в рамках проекту "Я дослідник". На семінарі було розглянуто питання щодо створення педагогічних умов для впровадження дослідницького методу навчання з використанням IT- та STEM- технологій.Освітяни ознайомились з останніми новинками сучасності.
06:31 30.10.2017 +фото 72
Докладніше

ЯРМАРОК
ЯРМАРОК
Сьогодні у Біленьківському ДНЗ "Веселка" відбувся осінній ярмарок! Діти із задоволенням демонстрували свої танцювальні, співочі та артистичні таланти не тільки батькам, а і всім гостям, які завітали на свято. На ярмарку пройшла виставка поробок з природнього матеріалу та різних смаколиків, виготовлених вихованцями дитячого садка разом з батьками. Наприкінці ярмарку всі гості та діти мала змогу придбати товар за смаком. Свято пройшло весело та жваво. Учасники дійства отримали гарний настрій на весь день.
19:27 27.10.2017 +фото 30
Докладніше

Проведення моніторингових досліджень лабораторного контролю у дошкільних навчальних закладах Біленьківської сільської ради
Проведення моніторингових досліджень лабораторного контролю у дошкільних навчальних закладах Біленьківської сільської ради
25 жовтня в дошкільних навчальних закладах Біленьківської сільської ради відбулися моніторингові лабораторні дослідження. До закладів завітали фахівці з управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.
19:10 27.10.2017 +фото 32
Докладніше

Захист методичних структур
Захист методичних структур
24 жовтня на базі Біленьківської школи відбувся захист методичних структу, в якому прийняли участь директори та заступники всіх навчальних закладів Біленьківської сільської ради. Заступники з навчально-виховної роботи представили методичну роботу свого закладу, обмінявалися досвідом, обговорили завдання, які необхідно вирішити.
18:42 27.10.2017 +фото 33
Докладніше

Щодо нагальних питань впровадження Закону України "Про освіту"
10:04 23.10.2017 60
Докладніше

Опалювальний сезон у закладах освіти Біленьківської ОТГ починається 23 жовтня 2017 року
10:44 20.10.2017 44
Докладніше

Олімпійське лелеченя
Сьогодні на базі Біленьківської школи пройшов II етап спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя" серед команд учнів віком 12-14 років Біленьківської громади.
22:47 19.10.2017 +фото 36
Докладніше

Навчальний візит до Польші начальника відділу освіти
16:24 17.10.2017 42
Докладніше

Щиро вітаємо Вас із Днем захисника Вітчизни 
і святом Покрови Пресвятої Богородиці – світлим і радісним днем!
Щиро вітаємо Вас із Днем захисника Вітчизни і святом Покрови Пресвятої Богородиці – світлим і радісним днем!
Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням. Сердечно бажаємо вам щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь Вітчизні. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.
14:38 13.10.2017 30
Докладніше

Начальник відділу

Зуб Лариса Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих