Новини | Новини за вересень 2017 року:
Вітання з нагоди свята працівників освіти
Вітання з нагоди свята працівників освіти
Шановні освітяни нашої громади! Приймайте щирі вітання з нагоди професійного свята та сердечну вдячність за самовідданість, вірність обов'язку і покликанню! Сьогодні освітянська родина нашої громади об’єднує педагогів загальноосвітніх, дошкільних закладів, шкільних бібліотекарів, технічних та медичних працівників, кухарів, тренерів, - всіх тих, хто з любов’ю засіває плідні врожаї в країні знань. Ви - надзвичайно працелюбні, творчі, самобутні, натхненні, а головне – знаючі, компетентні фахівці. Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує. В умовах суперечливого сьогодення виконання професійних обов’язків дається непросто. Та радує те, що свій обов’язок Ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтеся головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань. Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива врожаїться новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!Зі святом Вас, дорогі освітяни! З повагою відділ освіти Біленьківської ОТГ
09:36 29.09.2017 44
Докладніше

Всесві́тній де́нь тури́зму — свято, що відзначається щорічно 27 вересня
Всесві́тній де́нь тури́зму — свято, що відзначається щорічно 27 вересня
Сьогодні в усіх навчальних закладах Біленьківської ОТГ відзначали день туризму. В дітей педагоги формували знання про туризм, краєзнавство, про виживання в природних умовах,формували екологічну свідомість та вміння приймати власне рішення,виховували сміливість, рішучість та бажання досягнути своєї мети. Діти побували в краєзнавчому музеї, на о. Хортиця, на підприємствах нашої громади, в мальовничих куточках рідного краю. А ще малювали, змагалися, вчилися ставити палатки тощо. ДНЗ "Веселка" провели квест - гру, де діти зустрілися з казковими героями, які разом з малюками танцювали, співали, виконували цікаві завдання. В кінці свята всі щасливі та трошки втомлені поверталися додому!
21:25 27.09.2017 37
Докладніше

27 вересня - Всеукраїнський День дошкілля
27 вересня - Всеукраїнський День дошкілля
Відділ освіти Біленьківської ОТГ вітає всіх педагогів – дошкільників громади, а також ДНЗ Запорізького району з Всеукраїнським Днем дошкілля! Хто сьогодні усмішками привітав дітей ? Хто іскрить ідеями, наче Прометей? Поспішає на роботу так завзято, Наче в нього професійне свято! Педагог – «дошкільник» - особливий, Серцю любий він, привітний, милий. Тож у День Дошкілля віншування, Щирі й добрі вічні побажання: Щастя, знахідок, легкої долі І здобутків фахових доволі!
12:55 26.09.2017 31
Докладніше

Портфелі першокласникам
Портфелі першокласникам
Зібрати дитину до першого вересня – справа зараз недешева. Одяг, взуття, портфель та канцелярія виливаються для батьків у кругленьку суму. А для сімей зі складним життєвим становищем стають непідйомною ношею.
06:22 25.09.2017 +фото 38
Докладніше

Нарада заступників директорів з НВР
21 вересня 2017 року у відділі освіти відбулася нарада заступників, на якій були розглянуті питання: 1. Про батьківські загальношкільні збори в навчальних закладах громади. 2. Про роботу сайту відділу освіти. 3. Про працевлаштування випускників навчальних закладів громади. 4. Про методичну роботу в навчальних закладах громади на 2017-2018 н.р. 5. Про підготовку до Дня Вчителя в навчальних закладах громади. 6. Про атестацію Біленьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів в 2017-2018 н.р. 7. Про атестацію педпрацівників навчальних закладів Біленьківської сільської ради. 8. Про план заходів відділу освіти молоді та спорту щодо дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року. 9. Про підготовку навчальних закладів освіти Біленьківської сільської ради до нового навчального року 10. Про розподіл учнів на медичні групи за станом здоров'я для занять фізичною культурою. 11. Про учать у обласному Фестивалі дошкільних навчальних закладів компенсую чого типу.
12:00 23.09.2017 +фото 43
Докладніше

Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів
Терміново до 20.09. 2017 року надати у відділ освіти інформацію про працевлаштування випускників 9 – х та 11 – класів 2016/2017 н.р. Начальник відділу освіти (підписано) Л.В.Зуб
15:43 18.09.2017 41
Докладніше

Що впливає на успішність закладу освіти? Зрозуміло, що вирішення проблеми є багатокритеріальним. Проте, певні напрями є пріоритетними.
14:44 18.09.2017 36
Докладніше

Про батьківські збори
Шановні керівники навчальних закладів освіти Біленьківської ОТГ ! Нагадуємо вам про необхідність до 20 вересня 2017 року провести загальношкільні батьківські збори. Просимо в чергу денну включити питання використання коштів батьків на ремонтні роботи влітку 2017 року. Бажано на батьківські збори запросити представників відділу освіти, сільської ради, депутатів та громадськість. З повагою відділ освіти
14:00 18.09.2017 43
Докладніше

День здоров'я
День здоров'я
Сьогодні, 8 вересня, в навчальних закладах освіти Біленьківської сільської ради проходили заходи до Дня фізичної культури і спорту. Всі вийшли на свято – учні, їх батьки, педагоги, випускники – всі, хто не байдужий до спорту, свого здоров’я. Цікаві естафети, змагання, конкурси були супутниками учасників дійства. Все це розвиває у дітей інтерес до фізичної культури та спорту, розуміння значення спорту у житті людини, виховує почуття дружби, співчуття, радості спільним результатам та перемогам.
08:00 09.09.2017 +фото 53
Докладніше

Нарада керівників навчальних закладів Біленьківської ОТГ
Нарада керівників навчальних закладів Біленьківської ОТГ
08.09.2017 року у відділі освіти, молоді та спорту Біленьківської сільської ради відбулася нарада керівників навчальних закладів освіти. Були розглянуті питання щодо початку навчального 2017/2018 навчального року, проведені консультації, надані рекомендації. Обговорені питання науково-методичної роботи в поточному році. Наразі триває підготовка в навчальних закладах до Дня вчителя.
11:31 08.09.2017 +фото 67
Докладніше

Нарада в с. Кушугумі
Нарада в с. Кушугумі
Нарада з актуальних питань діяльності закладів освіти Запорізької області
11:19 08.09.2017 +фото 38
Докладніше

Подання статистичної звітності у 2017-2018 навчальному році
Подання статистичної звітності у 2017-2018 навчальному році
Шановні освітяни! В зв’язку з початком нового 2017-2018 навчального року пропонуємо Вам ознайомитись з оновленими інструкціями щодо процедури подання статистичної звітності.
22:10 04.09.2017 97
Докладніше

Переліки навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих МОН для використання у ЗНЗ
початкові класи
Переліки навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих МОН для використання у ЗНЗ початкові класи
початкові класи, основна і старша школа
23:11 02.09.2017 50
Докладніше

Шановні жителі Біленьківської  громади! 
Дорогі батьки, діти, вчителі!
Щиро вітаємо всіх вас зі святом першого дзвоника – Днем Знань!
Шановні жителі Біленьківської громади! Дорогі батьки, діти, вчителі! Щиро вітаємо всіх вас зі святом першого дзвоника – Днем Знань!
Це чудове свято єднає всі покоління, представників найрізноманітніших професій. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. У цей день хочеться привітати усіх учнів, їх батьків та учителів, побажати миру, благополуччя й злагоди у родинах та міцного здоров’я. Наші особливі вітання першокласникам, які сьогодні поповнили ряди дружної родини школярів і в житті яких відбудеться перший урок, відчиняться двері у чарівний світ пізнання. Упевнено мандруйте сторінками шкільних років. Бажаємо вам успіхів у досягненні мрій і бажань. Відділ освіти, молоді та спорту
23:05 01.09.2017 +фото 40
Докладніше

Начальник відділу

Зуб Лариса Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих