Відбувся огляд навчальних закладів

Поділитися новиною:

Відбувся огляд навчальних закладів

Навчальні заклади Біленьківської сільської ради готові до нового 2017/2018 н.р.!

Традиційно, напередодні нового навчального року до закладів освіти підвищена увага, школи Біленьківської громада не є виключенням.

Так, 18 серпня згідно з розпорядженням сільского голови від 10.07.2017 № 127 «Про огляд готовності закладів освіти Біленьківської сільської ради до нового 2017-2018 навчального року», комісією у складі: голови та заступників голови Біленьківської сільської ради,  начальника та спеціалістів відділу освіти, молоді та спорту Біленьківської сільської ради голови районної профспілки працівників освіти, начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління   Держпродспоживслужби в Запорізькому районі, головного спеціаліста відділу з питань праці та зайнятості управління соціального захисту населення  райдержадміністрації, депутатів Біленьківської сільської ради  проведено огляд стану готовності закладів освіти до нового навчального року.

Під час оглядів, комісією відзначено про повну готовність навчальних закладів до нового навчального року, створено всі умови для належного отримання знань. Особливу увагу було звернено на матеріально-технічне забезпечення діяльності закладів, створення умов з охорони праці та збереження життя і здоров’я учнівського, педагогічного та трудового колективів, стан підготовки навчальних кабінетів, спортивних залів, їдалень, бібліотек, дотримання санітарних вимог та пожежної безпеки, проведення ремонтних робіт, а також моніторинг освоєння коштів, щоб мати чітке уявлення, які заклади потребують більшої уваги для забезпечення вчасного початку навчального процесу в комфортних умовах.

У ході перевірки з’ясовано, що у кожному навчальному закладі було проведено великий обсяг робіт, зроблені косметичні та капітальні ремонти у класах та приміщеннях, приведено до належного санітарного стану території, проведено покіс трави, озеленення та пофарбовано огорожі.

Варто наголосити на найбільш вагомих змінах у навчальних закладах. Зокрема у Біленьківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів зроблено: спортивний майданчик з улаштуванням футбольного поля з натуральним покриттям, бігових доріжок та огородження; комп’ютерний клас: виконано повний ремонт цього класу, покладено лінолеум, встановлено охоронну та пожежну сигналізації, силіт –систему, металеві двері, придбано: 16 комп’ютерів, інтерактивна дошка, великий стіл для конференцій, стільці; асфальтування території школи;  настил у трьох кабінетах та на I, II поверхах лінолеума; замінена підлога в роздягальні спортивної зали та частково замінено струхлявілі дошки підлоги у самій спортивній залі; частково замінено вікна на нові; придбані нові меблі в деякі кабінети; фарбування підлоги в актовій залі, харчоблоці, коридори у двох корпусах школи; замінено віконний вітраж та три вікна на металопластикові; придбано бойлер, два телевізори; зроблено косметичні ремонти у класних кімнатах. У Лисогірському НВК планується заміна 33 старих вікон на металопластикові, виконано косметичні ремонтні роботи в класних кімнатах та спортивному залі, спортивного майданчику, дитячого майданчику дошкільної групи, відремонтовано ганок, замінено кахель та сантехніку у туалетній кімнаті дошкільної дитячої групи. У Мар’ївському НВК, замінена чугунна засувки та колосники котельні, замінено батарею в спортивному залі, перезаправлено вогнегасники, пофарбовано ніші навколо школи, замінено лінелеум в переході до спортивної зали та постелили лінолеум у дві класні кімнати, в один кабінет придбали нові меблі, зробили поточний ремонт плит у їдальні, пофарбована підлога в класних кімнатах, спортивному залі; Біленьківській (вечірній) змінній школі I-II ступенів у двох кабінетах замінили батарей, зробили капітальний ремонт учительської та косметичні ремонти у всіх інших класних кімнатах. У КДНЗ «Веселка» проведена заміна вікон, замінено частину теплової системи, покладено новий кахель у санвузлах деяких груп, замінено лінолеум в спальнях груп, зроблені та пофарбовані огорожі на дитячих ігрових майданчиках на вулиці. Проте у дошкільному навчальному закладі ще тривають роботи, які буде закінчено найближчим часом.

До початку нового навчального року ще є час, щоб завершити розпочате, зробити останні штрихи — щоб Свято першого дзвоника порадувало і дітвору і батьків, педагогів та гостей.

Хочеться подякувати усім, хто приймав участь у підготовці навчальних закладів до нового навчального року, зокрема педагогам, батькам, меценатам.

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: osvita-bilenkivska.gov.ua/news/id/13 | Переглядів: 52Дата публікації: 07:04 22.08.2017
Начальник відділу

Зуб Лариса Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих