Шановні жителі Біленьківської громади! Дорогі батьки, діти, вчителі! Щиро вітаємо всіх вас зі святом першого дзвоника – Днем Знань!
Шановні жителі Біленьківської  громади! 
Дорогі батьки, діти, вчителі!
Щиро вітаємо всіх вас зі святом першого дзвоника – Днем Знань!

Поділитися новиною:

Шановні жителі Біленьківської громади! Дорогі батьки, діти, вчителі! Щиро вітаємо всіх вас зі святом першого дзвоника – Днем Знань!

Це чудове свято єднає всі покоління, представників найрізноманітніших професій. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. У цей день хочеться привітати усіх учнів, їх батьків та учителів, побажати миру, благополуччя й злагоди у родинах та міцного здоров’я. Наші особливі вітання першокласникам, які сьогодні поповнили ряди дружної родини школярів і в житті яких відбудеться перший урок, відчиняться двері у чарівний світ пізнання. Упевнено мандруйте сторінками шкільних років. Бажаємо вам успіхів у досягненні мрій і бажань. Відділ освіти, молоді та спорту

Web-адреса: osvita-bilenkivska.gov.ua/news/id/21 | Переглядів: 43Дата публікації: 23:05 01.09.2017
Начальник відділу

Зуб Лариса Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих