Новини
Зі святом!
Зі святом!
Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою! Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій. Глибоко вдячний педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!
11:55 25.05.2018 2
Докладніше

Привітання
Привітання
Вітаємо усіх з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки. Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом. Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію. Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби. Бажаємо усім Божого благословіння та укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.
11:05 17.05.2018 5
Докладніше

Відкриття медіатеки
Відкриття медіатеки
Сьогодні в Біленьківській ОТГ свято- відкриття в Біленьківській школі медіатеки. Це, наразі,вже друга медіатека в громаді. На цей приємний та хвилюючий захід завітали гості: голова облдержадміністрації Бриль К.І., Головний консультант Головного департаменту регіональної політики Адміністрації Президента України Попович Валентина Петрівна , обласний депутат Щербина В.В., голова районної державної адміністрації Запорізького району Васюк А.Г., голова районної ради Запорізького району Шевчишин А.М.Слова вдячності лунали від учнів , адміністрації школи та керівництва громади. Гості свята привітали всіх з урочистою подією, побажали успіхів та натхнення.
14:36 10.05.2018 +фото 21
Докладніше

Вітаємо
Вітаємо
Відділ освіти висловлює слова подяки педагогам закладів освіти громади за активну участь у виставці «Освіта Запорізького краю - 2018». Нехай ніколи не згасає у Вашому серці та душі палкий вогонь творчого натхнення, щоб щоденно Вас огортало людське шанування і щира вдячність учнів та примножувались Ваші успіхи і удачі!
08:30 10.05.2018 18
Докладніше

Привітання
Привітання
Вітаємо Вас зі світлим, великим і урочистим для всієї нашої країни святом. Нехай завжди буде мирним небо над Вашими головами, нехай ніщо не порушує спокійного сну наших дітей. Будьте здорові і вдячні тим, хто в страшний час відстояв мир і незалежність нашого народу.
09:27 08.05.2018 10
Докладніше

підручники
підручники
Результати конкурсного відбору підручників для 5 та 10 класів
14:57 07.05.2018 14
Докладніше

нарада
нарада
04 травня 2018 року відбулася інструктивно-методична нарада з відповідальними за організацію з оздоровлення та відпочинку учнів ЗЗСО влітку 2018 року, на яку був запрошений Звєрєв Г.В. начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Запорізького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, на якій було розглянуто наступні питання: 1. Наказ ВО від 17.04.2018 р. № 82 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей віку шкільного улітку 2018 року» 2. Терміни роботи таборів відпочинку з денним перебуванням – 29 травня 2018 року по 15 червня 2018 року 3. Програма табору відпочинку з денним перебуванням навчальних закладів Біленьківської ОТГ - Мар’ївський НВК «Сонечко», Лисогірський НВК «Джерельце», Біленьківська ЗШ І – ІІІ ступенів «Сонячна республіка». 4. Підготувати пакет документів (2 екземпляри ) «Перелік документів, необхідних для відкриття й організації роботи дитячого пришкільного табору відпочинку». 5. Про використання коштів , виділених Біленьківською сільською радою на роботу дитячого пришкільного табору відпочинку.
14:27 07.05.2018 +фото 14
Докладніше

нагородження
нагородження
03 травня у відділі освіти відбулося засідання комісії по нагородженню, на якому були розглянуті та затверджені кандидати на нагородження грамотою відділу освіти, молоді та спорту Біленьківської сільської ради.
14:23 07.05.2018 18
Докладніше

Флешмоб
Флешмоб
29 квітня у навчальних закладах громади відбулися флешмоби присвячені Міжнародному дню танців.
14:19 07.05.2018 +фото 9
Докладніше

Зустріч
Зустріч
26 квітня 2018 року на базі Біленьківської ЗШ відбулася зутріч випускників 2018 року навчальних закладів громади з доцентом кафедри української літератури Запорізького націнального університету Іриною Бакаленко, яка розповіла учням про особливості проведення ЗНО у 2018 році.
14:03 07.05.2018 +фото 10
Докладніше

Ще новини
Начальник відділу

Зуб Лариса Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих